Ana sayfa

Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Xin Song Xia Otomotiv Electronics Co Ltd 2009 The kurulmuş

Şirket gelişmiş güney metropolünde --- Bao'an District, Shenzhen şehrinde bulunmaktadır. Ar-Ge personeli olmak üzere toplam 60 personeli kapsar. Eski ürün için 5 üretim hattı ve 1 üretim hattı vardır.

Şirket, araştırmaya ve yeni ürünler geliştirmeye büyük önem vermektedir. Mercedes-Benz, BMW, Audi, Honda, GM gibi otomobil modelleri için birçok yeni çözüm başlattık ve yılda orijinal ekran eğlence üretiminin 50000 setini üretme yeteneğiyle.

Kaliteyi hayat olarak görüyoruz. Deney kutusu, titreşim test cihazı, yüksek ve alçak sıcaklık kutuları, ESD statik test cihazı, güç kaynağı dalgalanma test cihazı, Ses ve video otomatik dedektörü gibi dünyanın ileri seviyelerindeki pek çok test ekipmanına sahip olan şirket. Ve biz sıkı kalite denetleme sistemi ve süreci yaptık. İşletim, ISO9001: 2000, ISO / TS16949: 2009 gibi uluslararası kalite sistem belgelendirme ile uymakla vb.

Shenzhen Xin Song Xia Otomotiv Elektronik Co, Ltd geleneksel ruhları sopalar "Klasik dikkatli oluşturun" ve Kurumsal kültür "Yaratıcı, Esnek, Ekip ve Karşılıklı Faydalar" sürekli kendine meydan oku, daha güzel En İyi Yaratmak İçin Davranışlar Karşılamak için ürünler Sürücü Otomobil ses sistemi eğlence

Ürünlerimiz sadece Inland 4S Mağazası sunmakla kalmayıp, sadece Güney Amerika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika'nın yurtdışındaki tedarikçisini de sağlamaktadır. Şirket, ülke çapında satış ağı ve Strateji ile irtibat 10'dan fazla araba satış CO ile işbirliği ilişkileri borçluyum.

Gelişme ve Büyüme üyelerinin ortak amacıdır. Tedarikçi OEM Araç ses yükseltme kiti Bellwether dünyaya Bizim büyük misyonudur.

Şirket Kültürü

Karşılıklı saygı

Dürüst

Agresif

Karşılıklı Faydaların Gerçekleştirilmesi

Önce Özel

Verimlilik ve Orijinal

Piyasadaki rekabetin iyileştirilmesi

Endüstrinin Değeri

1. Beyin değeri materyal değerinden yüksek

2. Karşılık değeri personel değerinden yüksek

3. Kullanıcı değeri üretim değerinden yüksek

Kuruluş Teneti

Müşteri için değer; Personel için gelişme; Topluma fırsat; Endüstri için yararlar.

Şirket Ruhu

Dürüst
Agresif
Adanmış
Orijinal
İşbirliği

Kurumsal İlişki

Aşk ülkesi
Şirket severim
Aşk personeli
Aileyi sev

Şirket Markası

Lsailt: orijinal araç yükseltme navigasyon ekranı kod çözme, ekran makinesi, Internet iletişim ve Android navigasyon kutusu, orijinal araba ekran yükseltme planı değiştirmek dahil.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : Lsailt

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2 million-5 million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar