Ana sayfa

Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Xin Song Xia Otomotiv Elektroniği Co, Ltd 2009 yılında kurulmuştur.

şirket gelişmiş güney metropol --- Bao'an Bölgesi, Shenzhen şehrinde yer almaktadır.10 Ar-Ge personeli de dahil olmak üzere 60 personeli kapsar.Eski ürün için 5 üretim hattı ve 1 üretim hattına sahiptir.

 

Şirket, yeni ürünler araştırmaya ve geliştirmeye büyük önem vermektedir.Mercedes-Benz, BMW, Audi, Honda, GM) vb. araba modelleri için birçok yeni çözümü piyasaya sürdük. Ve yılda 50000 set orijinal ekran eğlence üretimi yapma yeteneği ile.

 

Kaliteyi yaşam olarak görüyoruz.Şirket, deney kutusu, titreşim test cihazı, yüksek ve düşük sıcaklık kutuları, ESD statik test cihazı, güç kaynağı dalgalanma test cihazı, Ses ve video otomatik dedektörü gibi dünyanın ileri düzeyde birçok test ekipmanı ile donatılmıştır.Ve sıkı bir kalite kontrol sistemi ve süreci yaptık.Çalışma, ISO9001:2000,ISO/TS16949:2009 vb. gibi uluslararası kalite sistem sertifikalarına kesinlikle uygundur.

 

Shenzhen Xin Song Xia Automotive Electronics Co., Ltd, Sürekli olarak Kendine Meydan Okuyan, En İyinin En İyisi Daha harika Yaratmak için Yürüttüğü Geleneksel ruhlara “Klasik dikkatle oluşturun” ve Kurumsal kültür “Yaratıcı, Esnek, Takım ve Karşılıklı Faydalar” a bağlı kalır. Driver for Car ses sistemi eğlencesini tatmin edecek ürünler

Ürünlerimiz sadece Inland 4S Shop sağlamakla kalmayıp, yurtdışında sadece Güney Amerika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika'nın tedarikçisidir.Şirket ülke çapında Satış ağı borçlu ve Strateji İletişim 10'dan fazla Araba satış CO ile işbirliği ilişkileri.

 

Geliştirmek ve Büyümek üyelerin ortak amacıdır.OEM Araç ses yükseltme kiti Tedarikçisinin Bellwether, dünyaya büyük görevimizdir.

 

Şirket kültürü

 

Karşılıklı saygı

Açık sözlü

agresif

Karşılıklı Faydaların Gerçekleşmesi

Önce Özel

Verimlilik ve Orijinal

Pazar rekabetini geliştirmek

 

Sanayinin Değeri

 

1. Beyin değeri maddi değerinden yüksek

2. Karşılıklı değer, personel değerinden yüksek

3. Kullanıcı değeri üretim değerinden yüksek

 

Kurumsal İlke

 

Müşteri için değer;Personel için geliştirme;Toplum için fırsat;Sanayi için faydaları.

 

Kurumsal Ruh

 

Açık sözlü
agresif
Özel
orijinal
İşbirliği

 

Kurumsal İlişki

 

aşk ülkesi
aşk şirketi
Aşk personeli
Aileyi sev

 

Kurumsal Markalar

 

Lsailt: Orijinal araba yükseltme kod çözme navigasyon ekranına dahil, ekran makinesini, İnternet iletişimini ve orijinal araba ekranı yükseltme şeması olan Android navigasyon kutusunu değiştirin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : Lsailt

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2 million-5 million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Xinsongxia Automobile Electron Co.,Ltd Sertifikalar